O škôlke

Profil škôlky

Škola volá…“  Naša materská škola je 3-triedna. Poskytuje celodennú starostlivosť deťom vo veku od 2,5 do 6 rokov, ale aj deťom s odloženou školskou dochádzkou. MŠ poskytuje deťom aj možnosť poldenného pobytu. MŠ je umiestnená v účelovej budove. Prízemie tohto predškolského zariadenia má jednu triedu s príslušnými priestormi a jedáleň s príslušnými priestormi. Na poschodí sú umiestnené dve triedy s príslušnými priestormi a kancelária zástupkyne. Poschodie s prízemím spája vnútorné schodište. Školský dvor je vybavený prístupnou záhradnou architektúrou – pieskoviská, terasy, tabule, kaučukové ihrisko. Je terasovitý a každá terasa spĺňa svoj účel. Výchovno-vzdelávaciu činnosť vykonáva 6 kvalifikovaných učiteliek.

• Základná škola s materskou školou Prakovce 308